Důležité informace k aktuálním opatřením na prodejnách družstva

Naší hlavní prioritou je zdraví, bezpečnost a spokojenost našich zákazníků a zaměstnanců, přistoupili jsme proto k následujícím opatřením...

Naše prodejny jsou od 27. 12. 2020 do odvolání uzavřeny dle vládních nařízení.

Dárkové šeky
Dárkové šeky, které byly platné v době uzavření obchodů, bude možné využít k nákupu na prodejnách a na e-shopu i po ukončení jejich platnosti.
Nejpozději však do 30.6.2021.

Reklamace
V době nouzového stavu krizová opatření problematiku uplatňování a vyřizování reklamací specificky neupravují.
Jsme připraveni přistupovat k řešení reklamací individuálně a apelujeme na trpělivost a přihlédnutí k mimořádné situaci, v níž se nacházíme.

Uplatnění reklamace

  1. Pokud se nejedná o zboží, u kterého vyprší dvouletá záruční lhůta na uplatnění práv z vadného plnění (tj. „reklamace"), případně není-li nezbytně potřebné, myslete především na své zdraví a reklamaci řešte až v okamžiku, kdy se situace v zemi zlepší a prodejny budou otevřené.
  2. V případě, že chcete uplatnit reklamaci bez prodlení, kontaktujte nás pomocí e-mailu obchod@granat.cz. (Foto vady, krátká zpráva o důvodu reklamace a okopírovanou účtenku). Telefonické dotazy na tel.: +420 481 357 216 (Po-Pá: 8-14h).
  3. Pokud se jedná o reklamaci na zboží zakoupené v prodejnách družstva Granát Turnov, které je nezbytně nutné nebo končí dvouletá záruční lhůta, zašlete reklamované zboží jako cenný balík nebo cenné psaní (NE NA DOBÍRKU) na adresu družstva. Ke zboží přiložte krátkou zprávu s odůvodněním reklamace a kopii účtenky.

Česká obchodní inspekce uvádí příklady pro spotřebitele s ohledem na aktuální situaci: www.coi.cz/koronavirus

 

prodejna-tu zavreno