Tento stylový náhrdelník je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem.
Additional parameters
| Category: | Silver necklaces |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet |
| Metal weight: | 25,5 g |
| Shape dimensions: | 20 x 50 mm |
| Length: | 45 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
