No product's description available
Additional parameters
| Category: | Silver necklaces |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet, almandine |
| Metal weight: | 4.5 g |
| Shape dimensions: | 44x12 mm |
| Length: | 42+3 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
