Silver necklace with czech garnet, rhodium plated
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Silver necklaces |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet |
| Metal weight: | 20.6 g |
| Shape dimensions: | 11x7 mm |
| Length: | 42 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
1 rating
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
