Silver necklace with czech garnet, rhodium plated - square
Tento stylový náhrdelník je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem a almandinem. Náhrdelník má tvar čtverec o velikosti 26x26 mm.
Additional parameters
| Category: | Silver necklaces |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet, almandine |
| Shape: | square |
| Metal weight: | 17,25 g |
| Shape dimensions: | 26x26 mm |
| Length: | 45 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
