Silver necklace with czech garnet, rhodium plated - oval
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Silver necklaces |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet, almandine |
| Central stone: | almandine |
| Shape: | oval |
| Metal weight: | 15.65 g |
| Shape dimensions: | 78x38 mm |
| Length: | 42+3 cm |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
