Silver necklace with czech garnet, gold plated - rectangle
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Silver necklaces |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | gold plated |
| Stone: | czech garnet |
| Shape: | rectangle |
| Metal weight: | 6 g |
| Shape dimensions: | 20x8 mm |
| Length: | 42+6 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
