Silver necklace with czech garnet, gold plated, animal - butterfly
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Silver necklaces |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | gold plated |
| Stone: | czech garnet |
| Shape: | animal - butterfly |
| Metal weight: | 3.5 g |
| Shape dimensions: | 10x9 mm |
| Length: | 40+6 cm |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
1 rating
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
