Silver necklace with czech garnet and pearl, rhodium plated
Tento elegantní náhrdelník je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem o velikosti 2,4 mm a perlou.
Additional parameters
| Category: | Silver necklaces |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet, pearl |
| Central stone: | pearl |
| Collection: | Touch |
| Metal weight: | 0,8 g |
| Shape dimensions: | 2,4 mm |
| Length: | 42+6 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
