Silver bracelet - watch with czech garnet, rhodium plated - circle
4,5
2 ratings
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Watches |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet |
| Shape: | circle |
| Metal weight: | 7.15 g |
| Shape dimensions: | 26x26 mm |
| Length: | 20 cm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
5
4
3
2
1
List of ratings
Be the first who will post an article to this item!
