Tento stylový náramek je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem a almandinem. Největší dílek měří 30x30 mm.
Additional parameters
| Category: | Silver classic bracelets |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet, almandine |
| Metal weight: | 25,25 g |
| Shape dimensions: | 30x30 mm |
| Length: | 20 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
