Silver bracelet with czech garnet, rhodium plated - cross
5,0
1 rating
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Silver classic bracelets |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet |
| Shape: | cross |
| Metal weight: | 3.1 g |
| Shape dimensions: | 31x12 mm |
| Length: | 19 cm |
Add a rating
5
4
3
2
1
List of ratings
Be the first who will post an article to this item!
