Silver bracelet with czech garnet, rhodium plated - circle
5,0
1 rating
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Silver classic bracelets |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet |
| Shape: | circle |
| Metal weight: | 2.4 g |
| Shape dimensions: | 11x11 mm |
| Length: | 17 + 3 cm |
Be the first who will post an article to this item!
