Tento elegantní náramek je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn zlacením. Je zdoben českým granátem o velikosti 2,4 mm.
Additional parameters
| Category: | Silver classic bracelets |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | gold plated |
| Stone: | czech garnet |
| Collection: | Touch |
| Metal weight: | 0,9 g |
| Shape dimensions: | 2,4 mm |
| Length: | 17+3 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
