Silver bracelet Shamballa with czech garnet, rhodium plated
Tento stylový náramek Shamballa je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem. Rozměr motivu je 6x9 mm.
Additional parameters
| Category: | Shamballa bracelets |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet |
| Metal weight: | 1,25 g |
| Shape dimensions: | 6x9 mm |
| Length: | 10-23 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
