Silver bracelet Shamballa with czech garnet, rhodium plated
5,0
1 rating
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Shamballa bracelets |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet |
| Metal weight: | 1.3 g |
| Shape dimensions: | 18x14 mm |
| Length: | 10 - 23 cm |
Add a rating
5
4
3
2
1
List of ratings
Be the first who will post an article to this item!
