Shamballa EXPO 2025 - silver bracelet with czech garnet, rhodium plated - heart
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Shamballa bracelets |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet |
| Shape: | heart |
| Collection: | EXPO 2025 |
| Metal weight: | 1,3 g |
| Shape dimensions: | 13x12 mm |
| Length: | 10-23 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
1 rating
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
