Gold necklace with czech garnet and diamond - line
Tento stylový náhrdelník je vyroben ze zlata (Au 585/1000). Je zdoben českým granátem a diamantem. Náhrdelník má motiv linka o velikosti 28x3 mm.
Additional parameters
| Category: | Gold necklaces |
|---|---|
| Material: | gold |
| Purity: | 585/1000 |
| Stone: | czech garnet, diamond |
| Shape: | line |
| Metal weight: | 3,55 g |
| Shape dimensions: | 28x3 mm |
| Length: | 40+2,5+2,5 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
