Gold necklace with czech garnet - drop
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Gold necklaces |
|---|---|
| Material: | gold |
| Purity: | 585/1000 |
| Stone: | czech garnet, almandine |
| Central stone: | almandine |
| Shape: | drop |
| Metal weight: | 7,2 g |
| Shape dimensions: | 77x23 mm |
| Length: | 42+3 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
