Gold necklace with czech garnet - tip
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Gold necklaces |
|---|---|
| Material: | gold |
| Purity: | 585/1000 |
| Stone: | czech garnet |
| Shape: | tip |
| Metal weight: | 6,5 g |
| Shape dimensions: | 35x23 mm |
| Length: | 40+2,5+2,5 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
