White gold bracelet with czech garnet and diamond - line
Tento stylový náramek je vyroben ze zlata (Au 585/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem a diamantem. Náramek má motiv linka o velikosti 21x3 mm.
Additional parameters
| Category: | Gold bracelets |
|---|---|
| Material: | gold |
| Colour of gold: | white |
| Purity: | 585/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet, diamond |
| Shape: | line |
| Metal weight: | 2,1 g |
| Shape dimensions: | 21x3 mm |
| Length: | 17+1,5+1,5 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
