Stříbrný náhrdelník s českým granátem, rhodiovaný - čtverec
Tento stylový náhrdelník je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem a almandinem. Náhrdelník má tvar čtverec o velikosti 26x26 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náhrdelníky |
|---|---|
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Kámen: | český granát, almandin |
| Tvar, motiv: | čtverec |
| Hmotnost kovu: | 17,25 g |
| Rozměr motivu: | 26x26 mm |
| Délka: | 45 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
