Stříbrný náhrdelník s českým granátem, rhodiovaný - srdce
Tento stylový náhrdelník je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem. Náhrdelník má motiv srdce o velikosti 14x13 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náhrdelníky |
|---|---|
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Kámen: | český granát |
| Tvar, motiv: | srdce |
| Hmotnost kovu: | 3.35 g |
| Rozměr motivu: | 14x13 mm |
| Délka: | 40+6 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
