Stříbrný náhrdelník s českým granátem, zlacený - křížek
Tento stylový náhrdelník je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn zlacením. Je zdoben českým granátem. Náhrdelník má motiv křížek o velikosti 31x12 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náhrdelníky |
|---|---|
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | zlaceno |
| Kámen: | český granát |
| Tvar, motiv: | křížek |
| Hmotnost kovu: | 4 g |
| Rozměr motivu: | 31x12 mm |
| Délka: | 42+3 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
