Stříbrný náhrdelník s českým granátem, zlacený - zvíře - motýl
Tento stylový náhrdelník je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn zlacením. Je zdoben českým granátem. Náhrdelník má motiv zvíře - motýl o velikosti 10x9 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náhrdelníky |
|---|---|
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | zlaceno |
| Kámen: | český granát |
| Tvar, motiv: | zvíře - motýl |
| Hmotnost kovu: | 3.5 g |
| Rozměr motivu: | 10x9 mm |
| Délka: | 40+6 cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
