Stříbrný náhrdelník s českým granátem a perlou, rhodiovaný
Tento stylový náhrdelník je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem a perlou. Náhrdelník má motiv, největší dílek měří 32x5 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náhrdelníky |
|---|---|
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Kámen: | český granát, perla |
| Hmotnost kovu: | 47.5 g |
| Rozměr motivu: | 32x5 mm |
| Délka: | 42,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
