Tento stylový náramek je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem a almandinem. Rozměr článku je 22x8 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náramky klasické |
|---|---|
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Kámen: | český granát, almandin |
| Hmotnost kovu: | 22,6 g |
| Rozměr motivu: | 22x8 mm |
| Délka: | 19 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
