Stříbrný náramek s českým granátem, rhodiovaný - zvěrokruh, panna
Tento elegantní náramek je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem. Náramek má motiv zvěrokruh, panna o velikosti 17x17 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náramky klasické |
|---|---|
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Kámen: | český granát |
| Tvar, motiv: | zvěrokruh, panna |
| Hmotnost kovu: | 6.1 g |
| Rozměr motivu: | 17x17 mm |
| Délka: | 17 + 4 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
