Stříbrný náramek Shamballa s českým granátem, rhodiovaný - nekonečno
Tento stylový náramek Shamballa je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem. Náramek má motiv nekonečno o velikosti 15x7 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky Shamballa |
|---|---|
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Kámen: | český granát |
| Tvar, motiv: | nekonečno |
| Hmotnost kovu: | 1.3 g |
| Rozměr motivu: | 15x7 mm |
| Délka: | 10 - 23 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
