Stříbrný náhrdelník s českým granátem, rhodiovaný
Tento stylový náhrdelník je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem. Má motiv o velikosti 10x40 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náhrdelníky |
|---|---|
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Kámen: | český granát |
| Hmotnost kovu: | 6,7 g |
| Rozměr motivu: | 10x40 mm |
| Délka: | 42+3 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
