Silver bracelet with czech garnet, rhodium plated - circle
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Ankle bracelets |
|---|---|
| Material: | silver |
| Purity: | 925/1000 |
| Surface: | rhodium plated |
| Stone: | czech garnet |
| Shape: | circle |
| Metal weight: | 2.9 g |
| Shape dimensions: | 8x8 mm |
| Length: | 23 + 4 cm |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
