Cena obce pro Granát Turnov

Děkujeme za ocenění, které jsme od města Turnova 28.10.2023, při oslavách Dne vzniku samostatného československého státu, obdrželi. Naší spolupráce s městem Turnov si vážíme. Je to ocenění uměleckého řemesla, které k regionu Turnova patří dlouhá století a Granát Turnov tu novodobou historii s hrdostí píše 70 let.

Ocenění za rok 2023:
Cena obce – Granát, družstvo umělecké výroby je tradičně svázáno s městem Turnovem, které se dlouhodobě profiluje jako město šperku a drahého kamene. Granát provozuje návštěvnické centrum a je častým partnerem mnoha společenských akcí. V roce 2023 slaví 70 let od svého vzniku.

 

Medaile starosty:
• Jana Zajícová – medaile je udělena za vynikající činnost spojenou s vedením Pěveckého sboru Antonín Dvořák. Jana Zajícová se více než čtvrt století významně podílí na kvalitě kulturního života obyvatel Turnova a okolí. Paní Zajícová je také zaměstnankyní družstva Granát Turnov, které k ocenění srdečně blahopřeje.

• Jiří Vydra – medaile byla udělena in memoriam za vynikající celoživotní práci s dětmi a mládeží, které vychovával jako trenér a činovník oddílu juda TSC Turnov.

• Pavel Málek a Pavel Viták – medaile starosty je udělena za vynikající činnost kynologů v rámci zásahu republikového USAR týmu při letošním zemětřesení v Turecku.

Napsali o nás >>>