Služby zákazníkům

Dárkové šeky


Dárkové šeky jsou příjemnou alternativou ve chvíli, kdy si nejste jisti výběrem dárku. Věříme, že tato volba Vám pomůže udělat radost Vaším blízkým.
Šeky nabízíme v nominálních hodnotách 500 Kč; 1.000 Kč a 2.000 Kč.

Pravidla použití Dárkového šeku:

 • Dárkový šek je možné uplatnit v našich prodejnách nebo na našem e-shopu .
 • Dárkový šek lze použít jednorázově k úhradě zboží ve výši jeho nominální hodnoty. Bude-li hodnota zakoupeného zboží nižší než hodnota dárkového šeku, rozdíl se nevrací. Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než hodnota Dárkového šeku, je třeba rozdíl doplatit.
 • Dárkový šek má platnost 6 měsíců od data vystavení.
 • Dárkový šek nelze směnit za hotovost.
 • V případě, že budete chtít šek uplatnit na e-shopu, je třeba ve 3. kroku objednávky uvést číslo šeku do poznámky a fyzicky jej zaslat na naši adresu:
  Granát, d.u.v., Turnov, e-shop, Výšinka 1409, 511 01 Turnov ( +420 481 357 315 )
 • U zboží, na jehož nákup byl uplatněn dárkový šek, Vám může být (v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového šeku.
 • Dárkový šek nelze použít k úhradě dopravy ani služby.
 • Dárkový šek nemůže být nijak nahrazen v případě jeho ztráty.
 • Padělání anebo pozměňování šeku je zakázáno a může být trestné.
 • Zakoupením šeku souhlasíte s pravidly použití Dárkového šeku.
 • Nákup zboží se řídí platnými Obchodními podmínkami a Reklamačním řádem společnosti .
Dárkový šek na šperky Granát Turnov 500 Kč Dárkový šek na šperky Granát Turnov 1000 Kč Dárkový šek na šperky Granát Turnov 2000 Kč

Věrnostní program


Věrnostní program družstva Granát platí jen v síti pevných prodejen družstva a nevztahuje se na e-shop objednávky.

Jaké výhody přináší?
Držitelé Věrnostní karty družstva Granát mohou v pevných prodejnách nakupovat šperky až s 20 % slevou a využívat i dalších výhod.

Jak získat Věrnostní kartu a jaké další slevy pro opakované nákupy nabízí?
Zákazník, po jednorázovém nákupu nad 10 000,- Kč v síti pevných prodejen družstva a následné registraci ve Věrnostním programu získá 5 % slevu na uskutečněný nákup šperků a Věrnostní kartu na další nákupy šperků se slevou ve výši 5 %.

 Věrnostní slevy pro opakované nákupy šperků:
Držitel registrované Věrnostní karty dále získá slevy na šperky, dle hodnoty nákupů, v síti pevných prodejen družstva:

 • Sleva 10 % na nákup šperků, pokud hodnota nákupů za posledních 12 měsíců přesáhne 30 000 Kč. Sleva platí na dobu následujících 12 měsíců.
 • Sleva 15 % na nákup šperků, pokud hodnota nákupů za posledních 12 měsíců přesáhne 50 000 Kč. Sleva platí na dobu následujících 12 měsíců.
 • Sleva 20 % na nákup šperků, pokud hodnota nákupů za posledních 12 měsíců přesáhne 100 000 Kč. Sleva platí na dobu následujících 24 měsíců.

Další výhody Věrnostního programu družstva Granát Turnov:
Členové Věrnostního programu získávají další výhody v podobě jednorázových akcí, o kterých budou průběžně informováni na e-mailovou adresu, nebo na www.granat.cz.
Slevy Věrnostního programu družstva Granát Turnov se vztahují pouze na nákup šperků. Slevy Věrnostního programu družstva Granát Turnov se nevztahují na nákup starožitností, na šperky ve výprodeji, na šperky v akci, na zakázkovou výrobu, nákup dárkových šeků, doplňkového sortimentu, na nákup skla a dárkových předmětů a nelze je sčítat s jinými slevami, pokud nebude uvedeno jinak.

Ukončení současného systému vydávání Zákaznických karet:
Zákaznické karty, které byly, nebo budou vydány do 30.6.2023, pozbývají od 1.7.2023 na platnosti. Nově se mohou držitelé stávajících Zákaznických slevových karet přeregistrovat do nového Věrnostního programu pouze osobně na prodejnách družstva a to do 31.12.2023.
Držitel stávající Zákaznické slevové karty bude moci, při přeregistraci, jednorázově uplatnit slevu na nákup šperků, odpovídající předložené stávající Zákaznické kartě a to až do 31.12.2023. Stávající Zákaznická karta tímto pozbyde na platnosti a kartu musí předat personálu prodejen.

Podmínky a pravidla jsou dostupné na každé prodejně provozovatele a dále na www.granat.cz.
Za registraci do Věrnostního programu se považuje řádné, úplné a pravdivé uvedení (vyplnění) požadovaných údajů v registračním formuláři (jméno a příjmení, PSČ, e-mailová adresa, datum podpisu a podpis) a udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů v souvislosti se členstvím ve Věrnostním programu. Po registraci získá zákazník Věrnostní kartu.
Oznámení o ukončení vydávání a platnosti stávajících zákaznických karet a zavedení nového Věrnostního programu bude prezentováno od 29.6.2023 na www.granat.cz.

Ochrana osobních údajů:
Odevzdáním vyplněného a podepsaného formuláře dává zákazník souhlas ke zpracování osobních údajů. Převzetím těchto údajů se družstvo Granát Turnov zavazuje je chránit v souladu s platnou právní úpravou, která se vztahuje k ochraně osobních údajů a použít je výhradně k evidenci a zpracování ve družstvu Granát Turnov. Souhlas se zpracováním osobních údajů dává zákazník na dobu neurčitou. Změny osobních údajů může zákazník nahlásit e-mailem na adresu [email protected] .

Věrnostní karty družstva Granát Turnov se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami pro Věrnostní program družstva Granát Turnov >>>

Věrnostní program Granát Turnov