Protetika prstů

Nabízíme vysoce kvalitní prstýnkové dlahy prstů na míru zákazníkům s problémy rukou. Tyto dlahy vyrábíme na základě jasně definovaného typu, který musí určit ošetřující lékař. Pokud nebude mít zákazník toto doporučení nejsme schopni protetiku vyrobit.

Lehké stříbrné nebo zlaté dlahy prstů nejsou pouze krásné, ale nabízejí také bezprecedentní řešení pro správnou velikost, trvanlivost a ochranu pro celou ruku a prst. Jsou medicínsky efektivní, opticky atraktivní a co je nejdůležitější, umožňují individuálním zákazníkům nadále žít aktivním životem a dělat věci, které milují.

Dlahy prstů jsou vyrobeny ze speciální slitiny antialergenního stříbra a lze je vyrobit v několika variantách povrchové úpravy:
Zlacení, rhodiování (stříbrný odstín), růžové zlacení.

Také mohou být vyrobeny ze 14-ti karátového zlata (585/1000).

Protetika prstů - prstýnková dlaha
Protetika prstů - prstýnková dlaha na dva prsty

Nejoptimálnější zjištění všech rozměrů prstů lze zajistit pouze při osobní návštěvě družstva. K měření prstů jsou v družstvu použity měrky SIRIS™.
Není-li to možné, lze rozměry zjistit např. v zlatnictví, kde mají šablony na měření prstenové obvodové míry. Bez výše uvedených údajů nelze protetickou pomůcku vyrobit.

Po výrobě protetické pomůcky následuje její individuální úprava podle požadavků a potřeb zákazníka při jeho osobní návštěvě v družstvu.
Vyzdobte si Vaše dlahy prstů pro jakoukoli příležitost unikátním designem s českými granáty nebo dalšími drahými kameny.

V problematice protetiky prstů ruky družstvo Granát úzce spolupracuje s Ústavem chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou.

Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov
Výšinka 1409
511 01 Turnov

+420 481 357 257
[email protected]

Zjisti více