Stříbrný náramek Shamballa s českým granátem, rhodiovaný - koule
Tento stylový náramek Shamballa je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem. Náramek má motiv koule o velikosti 8 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky Shamballa |
|---|---|
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Kámen: | český granát |
| Tvar, motiv: | koule |
| Hmotnost kovu: | 1.15 g |
| Rozměr motivu: | 8 mm |
| Délka: | 28 - 29 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
