Zlatý náhrdelník s českým granátem - kapka
Tento stylový náhrdelník je vyroben ze zlata (Au 585/1000). Je zdoben českým granátem a almandinem. Šperku dominuje středový almandin. Náhrdelník má motiv kapka o velikosti 77x23 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Materiál: | zlato |
| Ryzost: | 585/1000 |
| Kámen: | český granát, almandin |
| Středový kámen: | almandin |
| Tvar, motiv: | kapka |
| Hmotnost kovu: | 7,2 g |
| Rozměr motivu: | 77x23 mm |
| Délka: | 42+3 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
