Zlatý náhrdelník s českým granátem - ovál
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Materiál: | zlato |
| Ryzost: | 585/1000 |
| Kámen: | český granát, almandin |
| Středový kámen: | almandin |
| Tvar, motiv: | ovál |
| Hmotnost kovu: | 9,1 g |
| Rozměr motivu: | 16x14 mm |
| Délka: | 42+3 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
