Zlatý náhrdelník s českým granátem - špička
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Materiál: | zlato |
| Ryzost: | 585/1000 |
| Kámen: | český granát |
| Tvar, motiv: | špička |
| Hmotnost kovu: | 6,5 g |
| Rozměr motivu: | 35x23 mm |
| Délka: | 40+2,5+2,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
