Zlatý náramek z bílého zlata s českým granátem a diamantem - linka
Tento stylový náramek je vyroben ze zlata (Au 585/1000) a zušlechtěn rhodiováním. Je zdoben českým granátem a diamantem. Náramek má motiv linka o velikosti 21x3 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náramky |
|---|---|
| Materiál: | zlato |
| Barva zlata: | bílé |
| Ryzost: | 585/1000 |
| Povrchová úprava: | rhodiováno |
| Kámen: | český granát, diamant |
| Tvar, motiv: | linka |
| Hmotnost kovu: | 2,1 g |
| Rozměr motivu: | 21x3 mm |
| Délka: | 17+1,5+1,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
