Stříbrný náramek s českým granátem, zlacený - křížek
Tento stylový náramek je vyroben ze stříbra (Ag 925/1000) a zušlechtěn zlacením. Je zdoben českým granátem. Náramek má motiv křížek o velikosti 22x9 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náramky klasické |
|---|---|
| Materiál: | stříbro |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | zlaceno |
| Kámen: | český granát |
| Tvar, motiv: | křížek |
| Hmotnost kovu: | 2.4 g |
| Rozměr motivu: | 22x9 mm |
| Délka: | 17 + 3 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
